KARTAL KURYE (90 DK. Teslimat)

16.04.2018
639
KARTAL KURYE (90 DK. Teslimat)

 

Kartal Kurye ile Atalar, Cevizli, Cumhuriyet, Çarşı, Çavuşoğlu, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Korodnboyu, Orhantepe, Orta, Petroliş, Soğanlık, Topselvi, Uğurmumcu, Yakacık, Yalı, Yunus mahallelerinde moto kurye hizmetini günün her saati haftanın yedi günü siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kartal kurye ihtiyacını karşılamaktayız.

Kartal Kurye

Kartal, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçemizdir. İstanbul’un en yüksek yeri Aydos Dağı ve Yakacık Tepesi Kartal’da bulunmaktadır. Anadolu Yakasının en büyük ilçesi olan Kartal, İstanbul’un sanayi ve ticaret bölgelerinden birisidir.

Kartal Moto Kurye

kartal kurye

Turizm faaliyetlerinde yoğun olduğu bir ilçedir. Pek çok doğal güzelliği içinde bulunduran Kartal, Turizm açısından büyük öneme sahiptir. Örneğin Aydos Tepesi, Mesire yeri olan Aydos Tepesinde yürüş yapabilir, Piknik yapabilirsiniz.

Eşşiz bir doğa harikası olan bu yer Aydos Tepesine uğramadan Kartal’dan ayrılmamalısınız. Ayrıca, Aydos Tepesinden Ormanın harika güzelliğini seyredip şehrin gürültüsünden, kirliliğinden ve keşmekesinden kaçıp İstanbul’da dinlenebilirsiniz. Dragos Tepesi yem yeşil ağaçlarla kaplı, masmavi denizi ile Kartal’ın en güzel yerlerinden birisidir. Çoğunluğu yazlık villaların olduğu Dragos Tepesi manzarası ile anılır. Bu doğa harikası yerde harika deniz manzarısına şahit olabilirsiniz.

Kartal Moto Kurye

Kartal Kurye ile alanında uzman ve deneyimli personelleri ile istediğiniz zaman gönderilerinizi Kartal Kurye hizmetimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un yoğun trafiğinde her türlü gönderi ihtiyaçlarınızı son model motosikletler ve deneyimli sürücülerimiz ile zamana meydan okuyoruz.

Gönderileriniz geç kaldı, ulaştırılamadı, yarım kaldı gibi sorunlar ile İstanbul Motor Kurye ile karşılaşmıyorsunuz. Tüm gönderi ihtiyaç ve taleplerinize 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi personellerimiz ile sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermek için Gece Kurye, Express Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kargo gibi hizmetler sunmaktayız. En hızlı bir şekilde gönderinin teslim alınacağı adrese çağrı merkezimiz yakın kuryemizi yönlendirip sizlere hızlı bir hizmet sunar.

Kaliteli Hizmet standartını her geçen gün yükselten İstanbul Motor Kurye firması gönderi ücretlerini en makul şartlara indirmektedir. Güvenilir ve zamanında teslimat için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır. Bizi tercih edin gözünüz arkada kalmasın. Bizim uzman ve eğitimli kadrosuyla Kurye sektöründe yüksek kalite anlayışıyla hızlı ve güvenli bir firma olmayı bir amaç edinmiştir.

Ofis Tel : 0216 322 28 48

Anadolu Yakası Çağrı Merkezimiz : 0538 348 75 77

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button