Moto Kurye’de 18. Yıl

22.10.2019
558
Moto Kurye’de 18. Yıl

İstanbul büyük ve dünyanın merkezinde ki bir şehir hiç kuşkusuz, Büyük şehirlerin ortak en önemli sıkıntılarından birisi de trafiktir. İstanbul’da onlarca otomobil, şehir içi otobüs ve benzeri gibi araçlar yollardadır. Özellikle iş ve okul giriş çıkış saatlerinde ulaşım durma noktasına gelmektedir.

İstanbul'lular Günü Trafikte Geçiriyor !
İstanbul dünyadaki 146 şehir arasında en kötü trafiğe sahip birinci kenttir. Akşam saatlerinde sürücülerin trafikte yılda geçirdiği süre ise 125 saattir

İstanbul trafiğinde saatlerin ve hatta dakikaların bile önemi çok büyük, Eğer sizde bir yerden farklı bir yere gönderiniz olduğu zaman trafikte takılmak istemiyorsanız istanbul moto kurye tam size göre..

Moto Kurye’de 18.Yıl

İstanbul’da bir uçtan diğer ucu 147 Kilometre İstanbul Motor Kurye ile geç kalma sıkıntısı yok ve gönderiler emin ellerde. Avrupa yakasında yeni bir dönem başlıyor ve İstanbul kurye ile avrupa yakasının tam merkezinde olmakla beraber hangi ilçeden ararsanız arayın adresinize gelme süremiz 30-45 dakikadır. Acil gönderilerimiz ise gönderi alınıp ve teslim etme süresi ise 90 dakikadır. Hız ve güvenin tek adresi moto kurye ile gönderiler asla geç kalmaz dilediğiniz sürede ve belirttiğiniz kişiye teslimatı yapılır. Ayrıca sizlere anlık olarak gönderinin kime teslim edildiği hakkında bilgi paylaşımı yapılır. İstanbul Moto Kurye firma kurallarımız gereği kesinlikle 3. Şahıslara gönderi hakkında bilgi paylaşımı yapılmaz ve sadece sizin belirttiğiniz kişiye gönderi teslim edilir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button