Dudullu Kurye

27.03.2018
790

Dudullu Kurye, Ümraniye ile birleşen Dudullu’nun daha sonra kaldırılarak Ümraniye’nin mahallesi konumuna gelmiştir. Modoko, Keyap ve İMES sanayi ve ticaret siteleri mahalledeki istihdamı büyük ölçüde sağlamaktadır. Dudullu, 2018 yılı içerisindeki planlanan Ümraniye-Bostancı metrosu ile önemli bir kavşak noktası haline gelecektedir. Gelişen bölge olması sebebiyle hem bireysel hem de kurumsal olarak bir çok müşterimizin olduğu Dudullu’dan en kısa sürede gönderi alımı yapabilmekteyiz.

Dudullu Kurye,

Dudullu Moto Kurye

dudullu kurye

Dudullu’da moto kurye ile İstanbul’un tüm ilçelerine en kısa sürede ulaştırıyoruz. Dudullu Kurye firması olarak eğitimli ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, doğru ve güvenilir bir hizmet vermenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Dudullu’da bulunan sanayi kuruluşları ve ticari şirketler,

İstanbul Anadolu yakasının merkezi bir konumunda yer almalarına rağmen, özellikle acil olarak teslim edilmesi gereken gönderileri olduğunda büyük sıkıntı yaşayabilirler. İstanbul’un hemen her noktasında, özellikle iş merkezlerinin yoğunlukta olduğu yerlerdeki gibi Dudullu’da da önemli bir trafik sorunu ile karşılaşmak mümkün olabilir.

Yani özellikle şehir içinde farklı noktalara acil şekilde teslim edilmesi gereken evrakları ya da diğer gönderilerinizi Dudullu Kurye çok önemli bir hizmet olarak gösteriliyor. Sadece Dudullu’da değil İstanbul’un tüm ilçelerinde bulunan kuryelerimiz ile zaman kavramını minumuma indiriyoruz.


Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük diye ayırmıyoruz ve ince detaylarına kadar özenle ve titiz bir çalışmayla belirttiğiniz herhangi adrese ulaştırıyoruz. İstanbul Kurye, hizmeti ile İstanbul’un her semtine deneyimli ve hızlı kuryelerimizle ve kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde veriyoruz. Hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amaçlarımızdan birisidir.


Dudullu Kurye ile gönderilerinizi en hızlı bir şekilde İstanbul’un her semtine ulaştırır.
Moto Kurye olarak İstanbul’un bitmek bilmeyen trafiğinde size yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.


Bizim uzman ve eğitimli kadrosuyla Kurye sektöründe yüksek kalite anlayışıyla hızlı ve güvenli bir firma olmayı bir amaç edinmiştir.
Hemen Sizde Bu Hızımızı Test edebilirsiniz..


Güvenilir ve zamanında teslimat için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır.

Bizi tercih edin gözünüz arkada kalmasın.


Ofis Tel : 0216 322 28 48

Anadolu Yakası Çağrı Merkezimiz : 0538 348 75 77

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button