HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

İSTANBUL MOTOR KURYE HAKKIMIZDA

İstanbul Moto Kurye, 2000’li yıllarda faliyetlerine başlamış, birkaç arkadaşın birleşerek kurduğu bir firmadır. 2010 yılından itibaren faaliyetlerini hızlandırmış ve kurye piyasasında birçok sektörde varlık göstermeye başlamıştır. Moto Kurye sektörü İstanbul da git gide büyümeye başlamasıyla beraber İstanbul Moto Kurye de gelişen şartlara göre büyümeye başlamış ve sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Birçok küçük Moto Kurye kuruluşunu bünyesine katarak daha da gelişmiştir. Bünyesinde barındırdığı 20 kişilik tecrübeli, güvenilir moto kuryeleriyle beraber ve son model bakımlı temiz motosikletleriyle hizmet vermektedir.

İstanbul Moto Kurye, kurye sektöründe birçok alanda hizmet vermektedir. Başlıca sektör alanları, Acil ilaç kurye, özellikle gece zor durumda acil ilaç ihtiyacı olan müşterilerimize çare olmuştur. Ayrıca, gümrük kurye gümrük işlerinde, tekstil kuryei tekstil ve konfeksiyon işlerinde, yedek parça kurye, otomotiv parçaları taşınmasında ve fabrikaların yedek parça ihtiyaçlarında, sağlık kurye ile, tüm sağlıkla ilgili ürünlerin, medikal ürünlerin taşınmasında, acil ihtiyaç kurye ile 24 saat hertürlü ihtiyacınızı karşılayarak hizmet vermektedir.

Uzak bölge ve uzak şehir kurye taşımacılığına öncülük etmiş ve İstanbul dışında birçok şehre hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Özellikle, avrupa akası Çatalca, Silivri, Çorlu, Tekirdağ, Edirne ve hatta Çanakkale ye taşımacılık yapmıştır. Anadolu tarafında, Gebze, Tuzla, Dilovası, İzmit ( Kocaeli ), Sakarya, Bursa, Balıkesir, Düzce, Bolu ve Ankara dahil olmak üzere birçok şehire taşımaclık yaparak öncülük etmiştir. Özel gün ve davetlerinizde davetiye dağıtımıda yapmakta olan firmamız Kurye sektöründe her türlü faaliyet sürdürmektedir.

İstanbul Moto Kurye sektörde halen devam eden sayılı kuruluşlardan biridir

Her türlü kurye ihtiyacınızda İstanbul Moto Kurye yi rahatlıkla çekinmeden arayabilir ve işlerinizi teslim edebilrisiniz. Sizlerin daima yanınızda olacağımıza garanti veriyoruz.

İstanbul Moto Kurye gayri resmi ve yasak eşyaları asla taşımamaktadır. İstanbul Moto kurye resmi ve yasal olmak üzere her türlü gönderiyi taşır. Sahtekar, dolandırıcı, hırsız olan firma ve kişilerle asla çalışmamaktadır. İstanbul Moto Kurye nin hiçbir kurum ve kuruluşla bağlantısı yoktur.

İstanbul Moto Kurye

Call Now Button