Çatalca Kurye

08.02.2017
801
Çatalca Kurye

Çatalca Motorlu Kurye Hizmeti

Çatalca Kurye

Çatalca Kurye ile Akalan, Atatürk, Aydınlar, Bahşayiş, Başak, Belgrat, Celepköy, Çakıl, Çanakça, Çiftlikköy, Dağ yenice, Elbasan, Gökçeali, Gümüşpınar, Hallaçlı, Hisarbeyli, İhsaniye, İnceğiz, İzzettin, Kabakça, Kaleiçi, Kalfa Karacaköy, Karamandere, Kestanelik, Kızılcaali, Muratbey, Nakkaş, Oklalı, Ormanlı, Ovayenice, Orcünlü, Örencik, Subaşı, Yaylacık, Yazlık mahallelerinde moto kurye hizmeti vermekteyiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerini ve taleplerini her gün değişip gelişmektedir. Moto Kurye hizmetlerinin en önemli unsurlarından biri olan güven en çok önem verdiğimiz noktadır.

Çatalca Kurye

Çatalca, yüz ölçümü bakımından İstanbul’un en büyük ilçesidir. Bu ilçenin ekonomisi, hayvancılık, tarım ve sanayiye dayalıdır. Çatalca’da önemli ölçüde hayvansal gıda üretilir. Bir çok sanayi kuruluşuna ev sahipliği yapan çatalca’da Harput Tekstil, Dünya Tekstil, UKI Konfeksiyon, Akdaş Tekstil ve çeşitli gümrük depolama alanları bulunur. Müşterilerimiz ile gelişen büyüyen bir firmamız, her sektöre rahatlıkla hizmet vermektedir. Sadece Çatalca’da değil İstanbul’un tüm ilçelerinde bulunan kuryelerimiz ile zaman kavramını minumuma indiriyoruz. Müşterilerimizin gönderilerini ulaştırırken her hangi bir zaman kaybına uğramaması için, Son model araçlarımızla, güveninizi kazanmaya devam ediyoruz. Gönderilerinizi teslim ederken, taşıma esnsında her hangi bir sarsıntı sorunu oluşmaması için aramçlarımızda gerekli önlemleri almaktayız.

Çatalca Moto Kurye

Çatalca Kurye’nin dinamik personeli, Çağrı merkezimiz aracılığı ile hızlı bir şekilde evrak, paket, hediyelik eşya, zarf, çiçek, kartvizit, davetiye ve benzeri tüm gönderilerinizi Çatalca Kurye ile günün her saati bir telefon uzağınızdayız. Gece nöbetçi kuryelerimiz ile hizmetimizi 24 saate çıkartıyoruz. Gün iç, trafiğin yoğun olduğu Çatalca gibi büyük semtlerde Acil, Express ve Gün içi teslimatlarınızı ulaştırmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. İstanbul’un her bölgesinde bulundurduğumuz kuryelerimiz ile gönderilerinizi teslim etme süresini minunuma indiriyoruz. Moto Kurye olarak İstanbul’un bitmek bilmeyen trafiğinde size yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button