0(216)322 28 48 - 0(212 )909 91 89 - 0538 348 75 77

Sosyal Medyada Biz}

Moto Kurye
Abone olan müşterilerimize %30 indirim uygulanacaktır. 0 850 346 17 79 numaradan müşteri temsilcimiz ile görüşünüz..
TÜMÜNÜ GÖR

Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Moto Kurye, Asmalı mescit, Bedrettin, Bereketzade, Bostan, Bülbül, Camiikebir, Cihangir, Çatma mescit, Çukur, Emek yemez, Evliya Çelebi, Fetihtepe, Firuzağa, Gümüşsuyu, Hacıahmet, Hacımimi, Halıcıoğlu, Hüseyinağa, İstiklal, Kadı Mehmet, Kalyoncu Kulluğu, Kamer Hatun, Kaptan Paşa, Katip Mustafa Çelebi, Keçeci Piri, Kemankeş Karamustafa paşa, Kılıçali paşa, Kocatepe, Kulaksız, Kuloğlu, Küçük Piyale, Müeyyedzade, Ömer Avni, Örnektepe, Piri Paşa, Piyalepaşa, Sütlüce, Şahkulu, Şehit Muhtar, Tomtom, Yahya Kahya, Yenişehir mahallelerinde Beyoğlu Kurye hizmeti vermekteyiz. Ulaşımın fazlasıyla sorun olduğu İstanbul trafiğinde kurye şirketleri oldukça önemli hale getirmiştir. Çalışanlarımıza, müşterilerimize ve ortaklarımıza her zaman yüzlerini güldüren, hızlı ve güvenli bir teslimat sağlamaktır. Hızlı kurye seçeneklerini ekonomik fiyatlarla çağırın. Zamandan olduğu kadar paradan da tasarruf edin. İstediğiniz gün ve saatte İstanbul Motor acil gönderi ihtiyaçlarınız için yanınızda..

Beyoğlu Moto Kurye

Beyoğlu Moto Kurye, İstanbul Şehir İçi ve Şehirler Arası Gönderilerinizi Express olarak hızlı bir şekilde ulaştırır. İstanbul Motor Kurye ile gönderilerinizi Şehirler Arası ile de yapabilirsiniz. İstanbul’un trafiğine takılıkalmadan gönderilerinizi Hızlı ve Güvenilir bir şekilde teslim etmekten memnuniyet duyarız. İstanbul Motor Kurye, hizmeti ile İstanbul’un her semtine deneyimli ve hızlı kuryelerimizle kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde veriyoruz. Hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amaçlarımızdan birisidir. Güvenilir ve zamanında teslimat için bizi bir telefonla aramanız yeterli olacaktır. Bizi tercih ettiğinizde gözünüz arkada kalmasın. Moto Kurye Hizmeti ile Hızınıza Hız Katın..

Moto Kurye Hizmeti, İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak ya da paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 15-30-60 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese en süratli bir şekilde kuryelerimiz teslim etmektedir. Bizlerde uzun yıllardır sürekli çalışan bir çok kurumsal firma bulunmaktadır. Kurumsal firmalar dışında Kobiler ve Bireysel olarak da hizmet verdiğimiz bir çok kişi veya işletme bulunmaktadır. hizmet koşulları içersinde en kısa zamanda gönderilerinizi teslim etmek üzerimize bir görevdir. Ekonomik Hızlı güvenli, Seri ve tam zamanında hizmet sunarız..

04 Nisan 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
×
%d blogcu bunu beğendi: