SİLİVRİ KURYE

27.04.2018
631
Silivri Moto Kurye

silivri kurye

Silivri Kurye

Silivri Kurye ile Akören, Alibey, Alipaşa, Balaban, Bekirli, Beyciler, Büyük Çavuşlu, Büyük Kılıçlı, Cumhuriyet, Çayırdere, Çeltik, Danamandıra, Fatih Silivri, Fenerköy, Fevzi Paşa, Gazitepe, Gümüşyaka, Hürriyet, İsmet Paşa, Kadıköy Kavaklı, Kurfallı, Küçük Kılıçlı, Küçük Sinekli, Mimar Sinan Silivri, Piri Mehmet Paşa, Sayalar, Selimpaşa, Semiz Kumlar, Seymen, Sinekli, Yeni, Yolcatı mahallelerinde moto kurye hizmeti sunmaktayız. Silivri’de ev ya da iş yerlerinizden gönderilerinizi teslim alıp İstanbul ve ya Tekirdağ, Çorlu daha bir çok adrese paket, döküman, numuneler, yedek parça ve benzeri ürünleri tüm sektörlere motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

Silivri Motor Kurye

İstanbul iline bağlı olan Silivri, Sahil ilçesi de denebilir. Bu ilçe deki insanların konutları genelde yazlık olarak kullanılır. Tekirdağ ve Çorlu’ya çok yakın olan Silivri tatil yeri olarak çok fazla kişi tarafından tercih edilir. İlçe büyüklüğü çok fazla olmamasına rağmen çok fazla insana ev sahipliği yapar. Denizi güzel ve durgun olması sebebiyle bu ilçe Tatil Köyü niteliği kazanmıştır. Bu nedenlerden dolayı bu ilçeye genellikle yaz mevsiminde insanlar gitmektedir.

Bununla birlikte her mevsimde Yaz – Kış bu ilçede yaşamanı sürdüren insan sayısı’da epeyi fazladır. Gerek sosyal aktiviteler gerek ise insanlar için açılan mekanlar ile hızla gelişim göstermektedir.

İstanbul merkezine yakın olması nedeniyle günü birlik ve ya hafta sonu tatilini insanlar genelde bu ilçeye gelerek kaçamak tatil yaparlar. Eğer sizde Silivri’de bulunuyor ya da yaşıyor motorlu kurye ihtiyacınız var ise bizi arayarak her il, semte, mahalleye gönderilerinizi ulaştırabilirsiniz.

Silivri Kurye Hizmeti

Oldukça uzun bir kıyı şeridine sahip olan Silivri ilçesi, İstanbul’un plajı olarak isimlendirilen Silivri’de gezebiliceğiniz yerler bitmez, Plaja uygun kafeteryalar, Beach Partiler ile keyifli ve mutlu vakit geçireceğiniz mekanlar mevcuttur. Silivri, tarihe merakı olanlar içinde iyi bir adrestir. Hepsi görülmeye değer yerlerdir. Bunlar şöyle sıralanabilir. Alibey Çeşmesi, Gezitepe Havuzlu Çeşme, İncirli Çeşme, Selimpaşa İkizli Çeşme, Fener Kilisesi, Meryem Ana Kilisesi, Kufallı Cami diye sıralanabilir. Her türlü inanca uygun tarihi yerler olması ve hepsi birer kültürel hazinedir. Silivri’ye gelen tatilciler kadar bu tarihi yerleri gelen nüfus sayısı da oldukça fazladır.

Silivri Moto Kurye ile İstanbul ve Diğer İllere Her türlü gönderilerinizi Silivri Kurye aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul Motor Kurye, İyi Günler Diler, İyi Çalışmalar Dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button