Vip Kurye

Anasayfa » Vip Kurye
Vip Kurye Hizmetimiz Nedir?
Siz değerli müşterilerimiz için Vip Kurye Hizmetimiz Nedir?, Ücretleri Hakkında birlikte bilginize sunduk.

Vip Kurye Hizmeti

Her geçen gün hizmet ağımızı genişleterek ilerlediğimiz kurye sektöründe yepyeni bir hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Özellikle İstanbul içerisindeki firmaların tercih ettiği Vip Moto Kurye gönderi hizmetimizi 7/24 siz özel müşterilerimize sunuyoruz.

Vip Kurye Nedir?

Vip Kurye, Teslimat süresi bakımından da en hızlı kurye hizmetimizdir. Bizim ile iletişime geçtiğiniz an itibari ile kuryeniz 30 dakika içerisinde gönderinizi almakta olup, Teslim edilme süreci  ile bir saat içinde gerçekleştirilen moto kurye hizmetidir. Size en yakın kuryemiz gönderinizi almak için en hızlı bir şekilde belirttiğiniz adrese hemen gelir ve trafiğe takılı kalmadan sadece sizin gönderilerinizi belirttiğiniz varış noktasına kusursuz bir performans ile ulaştırır. İstanbul içerisinde hava şartları, polis kontrol noktalarındaki denetlemeler veya olağanüstü hallerde 10 ile 60 dakika arasında zaman dilimi farklılık gösterebilir ve size anlık bilgilendirme yapılmaktadır.

Vip Kurye Ücretleri

En çok merak edilende bu kurye hizmetinin ücretleri olmaktadır. Vip Kurye hizmetinfrn yararlanmak isteyen müşterilerimiz normal kurye hizmetimize göre farklı bir ücret tarifesi uygulanmaktadır. Bunun nedeni ise normal kurye hizmetimizde gönderiler sıralı bir şekilde ulaştırılırken Vip Kuryede bu hizmet sadece müşterilerimize özel olarak yapılmasıdır. Bu hizmeti almanızdaki en önemli etken zaman sıkıntısı olduğu bilincinde olup siz değerli müşterilerimize ekonomik çözümler getirmekteyiz.

Call Now Button