Uçak Kargo

Anasayfa » Uçak Kargo
Uçak Kargo Hizmetimiz Nedir?
Siz değerli müşterilerimiz için Uçak Kargo Hizmetimiz Nedir? Ücretleri Hakkında birlikte bilginize sunduk.

Uçak Kargo

Uçak Kargo Hizmeti

Türkiye’de 52 ilimizde bulunan sivil hava limanına uçak kargo hizmeti bulunmaktadır. Yaklaşık her ilde moto kuryelerimiz mevcuttur. Acil Uçak Kargo hizmetimiz ile aynı gün içerisinde evrak, dosya, doküman, koli, paket, hediyelik eşya, oto yedek parça ve benzeri gönderilerinizin taşımacılığı yapılmaktadır. Uçak Kargo taşımacılık sektörün en hızlı ulaştırma sektörüdür. Türkiye geneli gönderiler teslimatı 3 ile 4 saat içerisinde hedef gösterdiğiniz adrese başarı ile sonuçlandırmaktayız. Riskli bir taşımacılık gibi görünse de en güvenilir kurye hizmetidir. Uçak Kargo ile gönderilerinizi motor kuryelerimiz gönderilerin alınacağı adrese en kısa süre zarfında alarak, Hangi il veya şehre gidecek ise ilk sefer sayılı uçak ile hava limanına teslimat sağlanır.

Uçak Kargo

Uçak Kargo firmalarını araştırmak ve uzun vaktinizi ayırıp araştırma yapmak yerine sizlere hava taşımacılığında makul fiyat tarifelerimiz, deneyimli motosiklet sürücülerimiz ile hava kargo imkanlarını sunmaktayız. Uçak Kargo hizmetimizi kullanmak için çağrı merkezimizi arayarak uzman operatörlerimiz ile nasıl bir taşımacılık hizmeti alacağınızı gönderinin boyutunu, ebatını ve ağrılığını belirtiniz. Kayıt oluşturduktan sonra ise gönderinin ağırlık ve ebatına göre arabalı, moto kurye ekibimiz gönderinin alınacağı adrese gelip, Hava Limanına uçak kargo’ya hızlı bir şekilde ulaştırır. Avrupa ve Dünya ülkelerine gönderinizi sevdiklerinize ya da müşterilerinize belirttiğiniz kişiye ulaştırabilirsiniz. Uçak Kargo hizmeti yurt içinde aynı gün içerisinde paket taşımacılığı yaparken, Avrupa ülkelerine 1 günde, Diğer ülkelere 4-6 günde uzaklığa göre hava taşımacılığı yapmaktayız. Bizi Tercih edin ve gözünüz arkada kalmasın..

Uçak Kargo ile yurt içinde aynı gün içerisinde teslimat gerçekleşir mi?
Yurt içi uçak kargo hizmeti ile aynı gün içerisinde gönderinizin teslimatı gerçekleşir. En hızlı taşımacılık hizmetimiz olan uçak kargo 1-4 saatte hedeflenen şehir adresine teslim edilmektedir.
Ödeme Şekilleriniz Nelerdir?
Hesaba Havale veya Kapıda ödeme seçeneklerimiz vardır.
Call Now Button