Küçükçekmece Kurye

20.06.2018
748
Küçükçekmece Kurye
Küçükçekmece Moto Kurye ile 7/24 Hizmet
Küçükçekmece Moto Kurye Hizmetimizi Sizlere Sunmaktan Gurur Duyuyoruz.
Kurye Hizmetleri Küçükçekmece

küçükçekmece kurye

Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece Kurye ile Atakent, Atatürk, Beşyol, Cennet, Cumhuriyet, Fatih, Fevzi Çakmak, Yeni, Gültepe, Halkalı, İnönü, İstasyon, Kanarya, Kartaltepe, Yarımburgaz, Kemalpaşa, Mehmet Akif, Söğütlüçeşme, Sultan Murat, Tevfik Bey ve Yeşilova mahallerinden her türlü evrak, paket, numune, hediyelik eşya, davetiyeler, oto yedek parçaları, pasaport ve poliçelerinizi istediğiniz bir noktadan belirttiğiniz adrese hızlı, seri ve güvenilir kuryelerimiz ile size zamanınızı tasarrufa çevirmekteyiz. Moto kurye hizmetini yedi gün yirmi dört saat kesintisiz bir şekilde siz özel müşterilerimize sunmaktayız.

Küçükçekmece Moto Kurye

Küçükçekmece gölünden ismini alan İstanbul’un avrupa yakasında bulunan bu semt Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Yaşam kalitesi bakımından yüksek yaşam kalitesi ile göze çarpıyor. Marmara Denizine ve Küçükçekmece Gölüne sınırdır. Küçükçekmece ilçesinin etrafında Küçükçekmece gölü, Sazlıdere ve Nakkaş deresi vardır. Tem otoyolu ve E-5’e oldukça yakın bir ilçe olduğundan bir yerden bir yere ulaşım kolaydır. Çeşitli mahallelerine metrobüs vardır. Marmarayın ilk durağı ise Halkalıdır. Bunların dışında Sanat Akademisi, Bilgi Evi ve Akşam Lisesi’de olduğu görülür.

Ayrıca Metin Oktay adına stadyum da mevcuttur. İstanbul’da doğal oluşumlu özellikler taşıyan ve Küçükçekmece gölü ile muhteşem bir manzarasına sahip olan Küçükmece’de fabrikalar, işletmeler, sanayi siteleri ve ticaret odaları ile halkın nüfus yoğunluğuna etkilemektedir. Eğer sizde bu bölgedeyseniz yada yaşıyorsanız ve moto kurye ihtiyacınız varsa küçükçekmece motorlu kurye hizmetimizi kullanabilir, İstanbul’un her bölgesine yedi yirmi dört gönderilerinizi ulaştırabilirsiniz.

Halkalı Kurye

Halkalı kentsel dönüşümün olduğu ilk yerlerden biri olup çarpık yapılardan ayrılarak düzenli, toplu yaşam kentleriyle örnek bir bölgeye sahip olmuştur. Geçmişte sefaköy ve halkalı göç edenlerin avrupa yakasında ki ilk duraklarından biriydi. İş imkanlarını yoğun olması sebebiyle tercih ettiği bu semt artık çağdaş görünümlü binalarla etrafını kaplamıştır. Halkalı’da moto kurye ihtiyacınız var ise halkalı kurye ile istanbul’un tüm bölgesine hatta il dışına gönderilerinizi zamanında hızlı kuryelerimiz ile zamanında ulaştırmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button