Şehirler Arası Kurye

11.08.2018
769
Şehirler Arası Kurye
Şehirler Arası Kurye Hizmetimiz Nedir ?
Siz değerli müşterilerimiz için Şehirler Arası Kurye Hizmetimiz Nedir? Ve Ücretleri Hakkında birlikte bilginize sunduk.

Şehirler Arası Kurye

Şehirler Arası Moto Kurye

Şehirler Arası göndermeniz gereken evrak, dosya, paket, ürün, elektronik parça, numune ve benzeri gönderiniz mi var ? Doğru Adrestesiniz. İstanbul Motor Kurye ile şehirler arası moto kurye hizmetini yedi gün yirmi dört saat kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal evraklarınızı veya imzalatılması gereken dosyalarınızı sizin yerinize Şehirler Arası Kurye ekibi ile İstanbul’dan diğer illere yada diğer illerden İstanbul’a sizlerin yerine anlık olarak ulaştırmaktayız. Kurye sektörüne adım attığımız günden beri sizlere en iyi ve en hızlı teslimatı gerçekleştirmek için çalıştık. İstanbul’un trafik çilesine Şehirler arası gidecek olan gönderiniz için takılı kalıp, Telaşlanmayın.

Şehirler Arası Moto Kurye

İstanbul Motor Kurye her zaman yanınızda ve acil gönderilerinizde sizlerin çözüm ortağınız olmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız. Moto Kurye güvencesi ile tecrübeli ve kaliteli motorlu kurye sürücülerimiz ile kurye hizmetini almak artık sizlerin bir telefon uzağınızdayız. Gönderinizin durumunu öğrenmek için müşteri hizmetlerimizden anlık olarak bilgi alabilirsiniz. Teslimat sonrası kime teslim edildiğini whatsapp veya email yolu ile sizlere bilgilendirmesini yapmaktayız. Kritik yedek parça veya ürünlerinizi, imzalatılması gereken evraklarınızı zaman bakımından hassas olan gönderileriniz için Şehirler Arası Moto Kurye hizmeti ideal bir hizmettir. Bu hizmetimizden yararlanmak için hemen çağrı merkezi ekibimizi arayarak gönderinin alınacağı ve gideceği adresi belirterek gidecek dosya ve ya paketin kilogram ve hacmini belirtiniz. Çağrı merkezi ekibimiz hacim ve ağırlığına göre yada acil veya normal gün içi teslim gibi gidecek olan gönderinin fiyatlandırmasını sizlere sunar. Hız, Kalite ve güven ilkelerini benimsemiş kurye taşımacılığı sektöründe sizlerin yüzünüzü güldürmeyi amaç edinmişizdir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler iyi çalışmalar dileriz…

Şehirler Arası Gönderim Aynı Gün İçerisinde Teslim Edilir Mi ?
Şehirler Arası Kurye ile aynı gün içerisinde gönderinizin teslimatı gerçekleşir. En hızlı taşımacılık hizmetimiz olan şehirler arası kurye 1-5 saatte hedeflenen adrese ulaşmaktadır.
Ödeme Şekilleriniz Nelerdir?
Hesaba Havale veya Kapıda ödeme seçeneklerimiz vardır.
Şehirler Arası Kurye hizmetinin ne gibi avantajları vardır?
Gönderilmek istenen ürünün ekonomik ve hızlı bir şekilde yerine iletiliyor olması en önemli avantajdır.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button