Anadolu Yakası Kurye

29.08.2018
759
Anadolu Yakası Kurye
İstanbul Anadolu Yakası Kurye Hizmeti
İstanbul'un Anadolu Yakasındaki Motorlu Kurye Hizmetimizi Sizlere Sunmaktayız..

 

Anadolu Yakası Moto Kurye

Anadolu Yakası Kurye

İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm ilçelerine motorlu kurye ile dilediğiniz her hangi bir bölgeye gönderim sağlayabilirsiniz. Anadolu yakası bir noktasından Avrupa yakasının bir noktasına veya tam tersi adreslere evrak, paket, doküman, numune ve benzeri gönderileri tam zamanında belirttiğiniz konuma gönderileri ulaştırmasını sağlayan kurye hizmetini yedi yirmi dört kesintisiz bir şekilde hizmetimizi devam ettirmekteyiz. Hızlı bir şekilde gönderileri ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere hem paradan hemde zamandan tasarruf sağlar. Motorlu kurye dağıtım sektöründe güvenilir bir firma olmamızı sağlayan nedenlerden biri hızlı ve zamanında önce belirttiğiniz adrese gönderileri teslim etmektir.

Anadolu Yakası Kurye

Uzman, Deneyimli ve Eğitimli kadromuzla kurye sektöründe yüksek kalite anlayışımızla hızlı ve güvenli bir firma olmayı her zaman amaç edinmişizdir. Zaman çok önemli bir kavramdır. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayan iyi bilir. Meşhur İstanbul trafiği ile Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçmek saatlerce zaman kaybına sebep olmaktadır. Anadolu yakası Kurye ile acil başka bir adrese gitmesi gereken veye imzalatılması gereken evraklarınızı hiç bir zaman kaybına uğramaksızın zamanında ulaştırır. İstanbul Motor Kurye, yüzlerce kuruluş ve kişilerin gönderilerini zamanında teslim etmektedir.

Anadolu yakasında her ilçeye gider misiniz ?
İstanbul'un Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki tüm ilçelere müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gönderileri teslim etmekteyiz.
Gönderi ulaştığında haberim olur mu?
Gönderinin teslimatını gerçekleştirdikten sonra size ayrıntılı raporlama sunar. Gönderinizi teslim alan bilgilerini ayrıntılı olarak görebilirsiniz.
Gönderimi nasıl takip ederim ?
Gönderiniz nerede ve hangi durumda olduğunu çağrı merkezimiz aracılığı ile yada whatsapp uygulamasından sorabilirsiniz.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button