Güngören Kurye

20.04.2018
613
Güngören Kurye

Güngören Kurye Hizmetimiz ile Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Genç osman, Güneş tepe, Güven, Haznedar Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen, Tozkoparan mahallelerinde moto kurye hizmetini günün her saati haftanın her günü siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda motor kurye ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Güngören Kurye

Güngören, İstanbul’un en küçük ilçesidir. Güngören Metropol bir semt olmasından dolayı köy ve mahalleleri yoktur. Küçük bir ilçe olmasına rağmen nüfusu oldukça kalabalıktır. Osmanlı Döneminde yapılan Yeniçeri ocağı’da Güngören bulunur. Zamanında asker yetiştirmek için kullanılmıştır. Hala günümüze kadar sağlam olarak ulaşmıştır. İstanbulluların en çok tercih ettiği piknik alanından biri Aziz Paşa Mesire yerde Güngören’de bulunur. Yeşil tabiatı, Bol oksijeni ile gelenleri şehrin kirliliğinden, gürültüsünden uzak kafanızı dinleyip, stres atabilirsiniz. Aynı zamanda bir çok sayıda etkinliklerin düzenlendiği yerdir.

Güngören Motorlu Kurye

Motor kurye

güngören kurye

Güngören Kurye ile alanında uzman ve deneyimli personelleri ile istediğiniz zaman gönderileri Güngören moto kurye hizmetimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un yoğun trafiğinde her türlü gönderi ihtiyaçlarınızı son model motosikletler ve deneyimli sürücülerimiz ile zamana meydan okuyoruz. Gönderiler geç kaldı, ulaştırılamadı, yarım kaldı gibi sorunlar ile Güngören motorlu kurye ile karşılaşmıyorsunuz.

Tüm gönderi ihtiyaç ve taleplerinize 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi personellerimiz ile sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermek için Gece Kurye, Ekpres Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kargo gibi hizmetler sunmaktayız. En hızlı bir şekilde gönderinin teslim alınacağı adrese çağrı merkezimiz yakın kuryemizi yönlendirip sizlere hızlı bir hizmet sunar.

Kaliteli Hizmet standartını her geçen gün yükselten Güngören Kurye firması gönderi ücretlerini en makul şartlara indirmektedir. Güvenilir ve zamanında teslimat için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır. Bizi tercih edin gözünüz arkada kalmasın. Bizim uzman ve eğitimli kadrosuyla Kurye sektöründe yüksek kalite anlayışıyla hızlı ve güvenli bir firma olmayı bir amaç edinmiştir.

Ofis Tel : 0216 322 28 48

Avrupa Yakası Çağrı Merkezimiz : 0538 348 75 77

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button