Levent Kurye

06.08.2017
580

Levent Kurye

Levent Kurye ile Polat Plaza, İstanbul Adliyesi, Loft, Talatpaşa Caddesi, İş Kuleleri, İşbank Tower, Kale Seramik, Kanyon Avm, Özdilek Avm, Metrocity vs büyük iş merkezlerinin olduğu ve alış-veriş merkezlerin olduğu İstanbul’un kalbi denilicek yer olan Levent’te yoğun iş temposunda Acil Kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alan bir mahalle olan 4. Levent Batıda Büyükdere Caddesi, Çeliktepe ve Gültepe, doğuda Etiler ve Akatlar, güneyde Levazım Mahallesi, kuzeyde ise Maslak semtleriyle çevrilidir.

Levent Moto Kurye

İstanbul Acil Kurye bu sektör’de çok güvenilir bir firma olmamızı sağlayan tek neden hızlı ve zamanından önce belirttiğiniz adrese gönderilerinizi teslim etmek tek amacımız ve öncümüzdür. stanbul Acil Kurye , İstanbul Şehir İçi ve Şehirler Arası Gönderilerinizi Express olarak hızlı bir şekilde ulaştırır.

İstanbul Acil Kurye ile gönderilerinizi Şehirler Arası ile de yapabilirsiniz..

İstanbul’un Trafiğine takılı kalmadan gönderilerinizi Hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim etmekten memnuniyet duyarız. Bizim uzman ve eğitimli kadrosuyla Kurye sektöründe yüksek kalite anlayışıyla hızlı ve güvenli bir firma olmayı bir amaç edinmiştir.

Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük diye ayırmıyoruz ve ince detaylarına kadar özenle ve titiz bir çalışmayla belirttiğiniz herhangi adrese ulaştırıyoruz.

İstanbul Kurye, hizmeti ile İstanbul’un her semtine deneyimli ve hızlı kuryelerimizle ve kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde veriyoruz.

Hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amaçlarımızdan birisidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button