Fatih Kurye 90 Dk. Teslimat

10.04.2018
600
Fatih Kurye 90 Dk. Teslimat

Fatih Kurye ile Aksaray, Akşemsettin, Alemdar, Ali Kuşçu, Atıkali, Ayvansaray, Balabanağa, Balat, Beyazıt, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Cibali, Demirtaş, Dervişali, Emin Sinan, Hacı Kadın, Haseki Sultan, Hobyar Hoca, Gıyasettin Hoca Paşa, İskenderpaşa, Kalenderhane, Karamgümrük, Katip Kasım, Kemal Paşa, Kocamustafapaşa, Küçük Ayasoyfa, Mercan, Mesih Paşa, Mevlana Kapı, Mimar Hayrettin, Molla Gürani, Molla Fenari, Molla Hüsrev, Muhsine Hatun, Nişanca, Rüstempaşa, Saraçishak, Seyyid Ömer, Sultan Ahmet, Sururi, Süleymaniye, Sümbül Efendi, Şehremini, Şehsuvar Bey, Tahtakale, Taya Hatun, Topkapı, Yavuz Sinan, Yavuz Sultan Selim, Yedikule mahallelerinde moto kurye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerini ve taleplerini her gün değişip gelişmektedir.

Fatih Kurye

Fatih Kurye hizmetlerinin en önemli unsurlarından biri olan güven en çok önem verdiğimiz noktadır. Müşterilerimiz ile gelişen büyüyen bir firmamız, her sektöre rahatlıkla hizmet vermektedir. Sadece Fatih’de değil İstanbul’un tüm ilçelerinde bulunan kuryelerimiz ile zaman kavramını minimuma indiriyoruz. Müşterilerimizin gönderilerini ulaştırırken her hangi bir zaman kaybına uğramaması için, Son model araçlarımızla, güveninizi kazanmaya devam ediyoruz.

Fatih Moto Kurye

fatih kurye

Gönderilerinizi teslim ederken, taşıma esnasında her hangi bir sarsıntı sorunu oluşmaması için amaçlarımızda gerekli önlemleri almaktayız. İstanbul Motor Kurye , İstanbul Şehir İçi ve Şehirler Arası Gönderilerinizi ekspres olarak hızlı bir şekilde ulaştırır. İstanbul Motor Kurye ile gönderilerinizi Şehirler Arası ile de yapabilirsiniz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük diye ayırmıyoruz ve ince detaylarına kadar özenle ve titiz bir çalışmayla belirttiğiniz herhangi adrese ulaştırıyoruz.

İstanbul Kurye hizmeti ile İstanbul’un her semtine deneyimli ve hızlı kuryelerimizle ve kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde veriyoruz. Hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amaçlarımızdan birisidir. Fatih Kurye ile gönderilerinizi birkaç saat içinde İstanbul’un her semtine ulaştırır. Fatih Kurye olarak İstanbul’un bitmek bilmeyen trafiğinde size yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Ofis Tel : 0216 322 28 48

Çağrı Merkezi  : 0538 348 75 77

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button