Acarkent Kurye

27.09.2016
861

 

Acarkent Kurye

Acarkent Kurye ile İstanbul’un her noktasına gönderilerinizi biz ulaştırırız. Acarkent İstanbul Beykoz belediyesine bağlı bir semttir.Saip Molla özel Orman alanı içersinde 2.291.220 m2 bir alanda kurulmuş Türkiye’nin tek parsel üzerinde en büyük projesi olup, toplam 1452 adet villa, 80 adet boğaz manzaralı daire, 64 adet Acarlife Apart Daire, 72 adet Acarsize Stüdyo Daire ve Ticari Birimler ile Sosyal Spor Alanlarından oluşmaktadır.

Acarkent hayatınızdaki konforu da düşünüyor. Gerek sosyal imkanlar gerekse sağlık ve eğitim yönündeki getirileriyle hayatınızı daha da kolaylaştırıyor. Acarkent Kurye ile Zamanınızdan Kazanın.

Acarkent Moto Kurye

Moto Kurye hizmetimizi normal, ekspress veya vip olarak tercih edebilirsiniz, hızlı ve güvenli bir şekilde zamanında gönderileriniz teslim edilir. Gönderilerinizi uygun fiyatlarla alıcılarına ulaştırıyoruz. Acarkent den gönderinizi teslim alıp bir kaç saat içinde teslim etmekteyiz. Hızın çok büyük önem taşıdığı çağımızda İstanbul Expres Kurye firmamız teknolojik alt yapısını sürekli geliştirip, sizlere daha hızlı ve güvenli kurye taşımacılığı hizmeti vermek için çalışıyor. Küçük veya büyük tüm gönderileriniz aynı hassasiyet ve güvenle alıcılarına teslim edilir. Bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Teslimatı gerçekleştirdiğimizde tarafınıza bilgilendirme yapılır. Daha ekonomik, kaliteli, hızlı ve güvenli kurye hizmetini Acarkent moto kurye ile sunmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button