ATAŞEHİR KURYE

19.01.2017
691

Ataşehir

Ataşehir Kurye ; Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’dan bâzı mahallelerin içine katılmasıyla ilçe statüsü kazanarak İstanbul’un 39 ilçesinden biri olmuştur.

Ataşehir Kurye Kendi bakış açımıza göre günümüz  şartlarında moto kurye ve kargo sektörü rekabetin arttığı en yüksek sektör olmaktadır. Öyle bir durumdur ki bu tıpkı bir arena gibi kapışma vardır. Firmaların başarıya gideceği yollar kullandıkları stratejiler ve faaliyet durumları ile değişmektedir.

Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye ve tüm İstanbul dahilinde kurye hizmetlerini  2000′ li yıllardan bu yana en kısa sürelerde gerçekleştirmekteyiz.Bizi aramanız neticesinde 30 dakika içerisinde Ataşehir’de kuryelerimiz vasıtası ile herhangi bir adrese göndermek istediğiniz veya herhangi bir adresten alınarak sizlere gelmesini isteyeceğiniz siparişlerinizi alarak gönderi türüne göre ( normal kurye, expres kurye, vip kurye, gidiş dönüş kurye ) sizlere belirtilen süre içerisinde kurye taşıma işlemi gerçekleştirilecektir.İstanbul dahilindeki semtlerde her gün bin adet üzerinde taşıma işlemi gerçekleştirilmekte olup kuryelerimiz Ataşehir ve diğer semtlerde her an bulunmaktadır. Kuryelerinizi göndereceğiniz firma ya da kişiye, talep ettiğiniz anda, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşımını sağlamaktayız.

Ataşehir Vip Kurye

VİP Kurye Hizmeti, İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken gönderilerin taşınması işini bölgelere göre en kısa sürede istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Sizin veya göndermek istediğiniz şeylerin nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli.

İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek Vip Kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir.Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eş zamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.

Ataşehir Arabalı Kurye

Aynı gün içinde gönderi sahibinden alıcısına ulaşması gereken, dosya, belge ve doküman gibi konşimentoları, motorlu ya da arabalı kurye servisi ile İstanbul’un her semtine Arabalı Kurye Servisi ile ulaştırabilme olanağı sağlayan firmamız, ebat, hacim ya da adet farkı gözetmeksizin hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmenin gururunu yaşamaktadır. İmzalı adresli, imzasız adresli, imzasız adressiz gibi her türlü gönderi çeşidini: standart, ekspres, arabalı, ya da gece kuryesi hizmetleri ile talep edilme doğrultusunda istenilen zamanda dağıtımını sağlayan şirketimiz, kaza ve hasar olaylarını en aza indirgemiş deneyimli ve profesyonel ekipmanları ile bu çalışmaları gerçekleştirmektedir. İstanbul arabalı kurye ile trafiğe takılmadan vermiş olduğunuz büyük koli ve paketleri tecrübeli kurye şoförlerimiz en kısa yollardan evraklarınızı götürüp teslimatlarını gerçekleştirir. Herhangi şirket aracı, taksi vb gibi durumlarla hiç uğraşmanıza gerek kalmaz firmamızın araçlı kurye ve arabalı kurye ekipleri işinizi çok hızlı gerçekleştirirler.

Bizimle İletişime Geçin..

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button