Şile Kurye (120 DK. Teslimat)

03.05.2018
552
Şile Kurye

şile kurye

Şile Kurye

Şile Moto Kurye ile Ağaç dere, Ağva, Ahmetli, Akçakese, Alacalı, Avcıkoru, Balibey, Bıçkıdere, Bozkoca, Buzkoca, Bucaklı, Çataklı, Çavuş, Çayırbaşı, Çelebi, Çengilli, Darlık, Değirmen Çayırı, Daoğancılı, Erenler, Esenceli, Geredeli, Göçe, Gökmaslı, Göksu, Hacı Kasım, Hacıllı, Hasanlı, İmrendere, İmrenli, İsaköy, Kabakoz, Kalem, Korucu, Kumbaba, Kurfallı, Kurna, Meşrutiyet, Oruç Oğlu, Osmanköy, Ovacık, Sahhilköy, Satmazlı, Sofular, Soğullu, Sortullu, Şuayipli, Teke Köy, Ulupelit, Üvezli, Yaka, Yaylalı, Yazı Manayır, Yeşilvadi mahallelerinde Şile Moto Kurye hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un tüm ilçelerine veya çevre illere her türlü zarf, paket, numune, yedek parça, hediyelik eşya, çiçek, küçük ev aletleri ve benzeri ürünleri tüm sektörlere motor kurye hizmeti vermekteyiz.

Şile Motor Kurye

Şile, İstanbul’un Karadeniz kıyısında ki güzel ve şirin ilçesidir. İstanbul şehir merkezine yakınlığı sebebiyle hafta sonları ve yaz aylarında tatil yapmak isteyenlerin rağbet gösterdiği önemli bir ilçedir. Güzel sahili, plajları ile yazlıkçılar ve hafta sonu tatilcilerin ziyaretçi akınına uğrar. Ulaşım imkanlarının kolaylığı da Şile’ye ayrı bir değer katar. En Önemli gelir kaynağı ise Turizm olan Şile’de Lüks Otelleri, Butik Otelleri, Cafe ve restoranları ile kaliteli imkanlar sağlamaktadır.

Bu doğa harikası Belde’de gezilecek bir çok yer mevcuttur. Şile Feneri, Geçmiş tarihi ile Karadeniz Kıyı emniyetini sağlayan bu fener günümüzde müze olarak hizmet vermektedir. Şile Kalesi, Limanın yanında olan bu kale bölgenin simgesi haline gelmiştir. Geçmişte çok bilinmeyen bu kale şimdilerde ziyaretçi akınına uğramaktadır.

Ağlayan Kaya, Taşlar arasından çıkan su kaynağıdır. Bu bölgenin doğal güzelliklerinden birisidir. Kumbaba Tepesi, Şilenin en önemli turistik yerlerinden birisidir. Tepede kırmızı, turuncu renklerde oluşan kumlar ile harika bir yerdir. Eğer Siz de bu bölge de bulunuyor ya da yaşıyorsanız Şile Moto Kurye ile gönderilerinizi zamanında ve hızlı bir şekilde teslim edileceği adrese ulaştırmaktayız.

Ofis Tel : 0216 322 28 48

Anadolu Yakası Çağrı Merkezimiz : 0538 348 75 77

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button