0(216)322 28 48 - 0(212 )909 91 89 - 0538 348 75 77

Sosyal Medyada Biz}

Moto Kurye
Abone olan müşterilerimize %30 indirim uygulanacaktır. 0 850 346 17 79 numaradan müşteri temsilcimiz ile görüşünüz..
TÜMÜNÜ GÖR

Gebze Kurye

Gebze Moto Kurye

Gebze Kurye

Gebze, Marmara Bölgesinin doğusunda zengin bir tarihi geçmişe sahip, ekonomisi, tarım, hayvancılık ve sanayiye dayalı Türkiye’nin hızla gelişen ve büyüyen bir ilçesidir.  Gebze, Kocaeli’nin endüstrisinin büyük bölümünü içinde barındırır. Yolların doğu-batı yönünde olması nedeniyle kentsel alanı ve sanayisi bu doğrultuda gelişmiş bir sanayi bölgesidir. Yeni yerleşim yeri arayışlarının bir sonucu olarak, sanayi tesislerinin büyük çoğunluğu İstanbul’a en yakın konumda olan Gebze’ye akın etmiştir. Gebze bölgesindeki sanayi tesislerinin veya küçük – büyük çaplı işletmelerin ürün, evrak, paket, dosya ve benzeri gönderilerini İstanbul’a acil bir şekilde ulaştırılması gereken gönderileri bizler gebze moto kurye olarak sizlere kurye hizmeti vermekteyiz. Bizim uzman ve deneyimli kadromuzla zaman açısından hassas olan bu gönderileri hiç bir trafiğe ve zamana takılmadan rahat ve huzurlu bir şekilde istediğiniz adrese götürmekteyiz.

Gebze Kurye

Yoğun sanayi yapılanması ile dikkat çeken Gebze, İstanbul iline daha yakın olduğu için, bu ille hem ticari hem de sosyal ilişkileri gelişmiştir. GOSB da bugün itibari ile makine, kimya, otomotiv yan sanayi, optik, elektronik, sanayi ve tıbbi gaz, gıda ve ambalaj ve bilişim sektöründe üretim yapan firmalar yer almaktadır.  Gebze Organize Sanayi bölgesinden sürekli olarak İstanbul’a veya İstanbul’dan Gebze Organize Sanayi’ye gidecek veya gelecek gönderileri İstanbul’un her noktasında sürekli olarak var olan kurye personellerimiz ile zaman konusunda kendimize güveniyoruz. Sizlerin de güvenini kazanmak için her gün kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Tabii ki İstanbul’a giriş ve çıkışlarda olan trafik çilesi ve şehir içindeki sıkışan trafik ile sizlerin gönderileri araba ile ulaştırmak yorucu ve zaman alıcı bir eylem olmaktadır. Hem arabanın yakıtı hemde zaman bakımından gönderiyi ulaştırmakta güçlük çekebilirsiniz. İşte motorlu kuryeler bu noktada gerçekten sizlere inanılmaz rahatlık sağlamaktadır. Gebze Kurye Ekonomik fiyat tarifeleri ve trafiğe takılmadan belirttiğiniz süre zarfında gönderiyi belirtilen adrese ulaştırmanın bizler gururunu sizler ise mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Gebze Motorlu Kurye

Gebze bölgesi konumu itibarı ile İstanbul’a olan yakınlığı ile küçük ve büyük çaplı işletmeleri içinde barındırır. Fabrikalar genellikle burada bulunmaktadır ve İstanbul’a ürün veya evrak gönderimi hızlı bir şekilde yapılması için kuryelere ihtiyaç duyulur. İstanbul Motor Kurye olarak Gebze’ye gidecek veya o bölgeden gelecek gönderiler için sürekli gün boyu hazır beklemekteyiz. İstanbul trafiğine hakim sürücülerimiz ve büyük son model motosikletler ile zaman ile yarışır haldeyiz. Her türlü olumsuz hava koşullarına hazır olan kuryeler ve gönderi ne kadar büyük olursa olsun bizler emniyetli ve güvenli bir şekilde belirtilen adrese ulaştırmaktayız. Gebze motorlu kurye olarak sizlere profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Bizi tercih edin, Gözünüz arkada kalmasın..

 

19 Eylül 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
×
%d blogcu bunu beğendi: